команди

Рівень KIDS

Рівень PRO

Команда U-5/6
Команда U-7/8
Команда U-9/10
Команда U-11/12
Розвиток базових навичок майбутнього футболіста: техніка роботи з м'ячем, розвиток спритності, вивчення термінології. Всі заняття проводяться в ігровій формі, щоб діти могли полюбити спорт і футбол. Заняття проводяться в спеціально обладнаному приміщенні, зручне для будь-якого сезону. Набір дітей проходить постійно.
3-5.5 років
Наступний професійний крок після груп рівня «Kids». Навчання в цій групі зводиться до розвитку індивідуальних технічних та тактичних дій на футбольному полі. Також робиться акцент на командній грі, де дитина пробує себе на різних позиціях в команді. Гравці беруть участь у короткотривалих змаганнях і товариських іграх. Виходить на міський рівень змагань.
Діти вчаться грати в командний футбол, удосконалюється техніка роботи з м'ячем та покращується фізичний рівень юних футболістів. Команда бере участь у місцевих турнірах, постійних товариських іграх, виходить на міський рівень змагань.
Команда професійного рівня. Дана команда, має технічну базу роботи з м'ячем, направлена на розвиток групових та командних взаємодій на футбольному полі. Гравець, маючи талант та навички - росте фізично й морально, вчиться думати та швидко приймати рішення в ігрових ситуаціях, знайомиться з тактикою гри. Юні футболісти грають на чемпіонатах, міжнародних та регіональних турнірах, мають постійні товариські матчі. Команда наразі приймає участь в чемпіонаті Київської області.
4 групи
Консультація
Основне направленння тренувань цієї команди - швидкість роботи з м'ячем, миттєве прийняття правильного рішення в складних ігрових ситуаціях, навчання комбінаційній грі, що в свою чергу допомагає виводити на більш високий рівень індивідуальні, групові та командні дії на футбольному полі.

Команда виступає в місцевих, обласних та регіональних чемпіонатах. В 2020 р. стала володарем ІІ-го місця в Чемпіонаті Києво-Святошинського району серед юнаків 2007-2008 р.н.

Ліонель Мессі, ФК"Парі Сен-Жермен"
Я знав, що з нами був Бог, і він не залишить нас.
"
Розкажіть про нас своїм друзям
Тарасівка, вул.Київська 77/11, Київська область
+380 98 042 36 06
ucsa.sport@gmail.com
Академія
Послуги
|
© Українська Християнська Спортивна Академія, 2020
Політика конфіденціальності
Договір оферти
Сайт запустив
Політика конфіденційності
Made on
Tilda