Новини

UCSA відсвяткувала свій третій день народження

День народження UCSA став дійсно грандіозною подією, яку відвідало понад 350 гостей! Привітати нашу академію прийшли зокрема відомі й поважні гості: Савочка Євгеній Петрович, генеральний директор компанії «НоваБудова»; Сизон Володимир Григорович, голова Тарасівської сільської ради; Зарубін Олександр Олександрович, міський голова Боярки; Зубов Генадій Олександрович, екс-футболіст «Шахтаря»; Комендант Григорій Іванович, президент Всеукраїнського біблійного товариства; Кухарчук Алла Іванівна, директор гімназії «Софія»; Савчук Олексій, заслужений артист України; Гончаренко Дмитро, президент Всеукраїнської асоціації вболівальників та інші гості.
Ця подія, як і будь-яке свято, пройшла в атмосфері щастя й радості. Особливо цей день запам’ятається дітям, для яких було організовано великий спектр розваг: батут, надувна гірка, прогулянки на конях, пейнтбол, фейс-арт, дитячий ярмарок, конкурси з м’ячем від тренерів академії тощо. Окрім того, відбулося два футбольні турніри. У дитячому змаганні взяли участь вихованці академії та всі охочі. А потім пройшов турнір забудовників, перемогу в якому святкувала команда «НоваБудова».
Усіх гостей заходу вразив смачнющий плов, який, як і годиться, варили у величезному казані. Хоча найменшим учасникам заходу, напевно, більше смакувала солодка вата, яку безкоштовно надав інформаційний партнер свята – інтернет-провайдер «Maximum-Net» (компанія також презентувала відвідувачам подарункові картки для оплати послуг інтернету). А яке свято без торту? Академія UCSA почастувала всіх гостей двома величезними святковими тортами, вага кожного з яких склала 10 кілограмів!
Будь-який день народження не може обійтися не лише без торта, але й без подарунків. Було проведено безкоштовну лотерею, у якій серед гостей розіграли портативні колонки, навушники, фітнес-трекери, подарункові сертифікати на місяць безкоштовних занять в UCSA, а головним призом став велосипед. Окрім того, подарунки отримала й сама академія. Генеральний директор будівельної компанії «НоваБудова» Савочка Євгеній Петрович презентував цілу сітку професійних м’ячів і три комплекти форми. Також м’ячі академії подарувала Всеукраїнська асоціація вболівальників, а Зарубін Олександр Олександрович подарував набір екіпірування для тренувань.
Як і належить, свято пройшло не лише в атмосфері радості, а й із дотриманням необхідних норм безпеки: увесь персонал був у масках, на вході гостям міряли температуру, повсюди стояли антисептики.
Дякуємо всім, хто прийшов нас привітати, і нагадуємо, що ми завжди, і в будень, і в свято, раді бачити вас у себе в гостях!
Made on
Tilda