Новини

Дайджест новин від UCSA: дебют в Кубку Києва та підсумки турніру в ліцеї «Софія»

На минулих вихідних наша команда дебютувала на стадії 1/64 Кубка Києва. Фортуна не була прихильною до футболістів UCSA, тому волею жеребу нам випав один із фаворитів турніру – команда ДЮСШ-15.
На жаль, наші вихованці програли з рахунком 1:5. Але це не той випадок, коли гра йшла в одні ворота. Саме футболісти нашої академії першими відкрили рахунок, а на перерву йшли за нічийного результату 1:1. Уже в другому таймі гравці UCSA могли забивати ще, але не реалізували кілька моментів. На жаль, суперник був дуже сильний і грав у якісний футбол.
Незважаючи на результат, ця гра дала гарний матеріал для подальшого аналізу, щоб виправити свої помилки й стати ще сильнішими!
Також на минулому тижні закінчився турнір, організований академією UCSA в нашому новому філіалі в ліцеї «Софія». Участь в іграх узяли 133 вихованці навчального закладу. І діти, і їхні батьки, і педагоги – усі залишилися задоволеними, відзначивши високий рівень змагання та попросивши частіше організовувати такі турніри.
Як наслідок, уже кількадесят ліцеїстів стали членами нашої академії і їхня кількість продовжує збільшуватися. Щоб дізнатися інформацію про наш новий філіал у ліцеї «Софія» та записатися на пробне безкоштовне заняття, телефонуйте: 067 759 32 92.
Адреса ліцею: с. Софіївська Борщагівка, вул. Сонячна, 10.
Made on
Tilda