Новини

Дайджест новин: про футбольний фестиваль в UCSA та черговий тур Чемпіонату Київської області з футболу

Минулий тиждень видався продуктивним для нашої академії.По-перше, 29 жовтня на території UCSA відбувся анонсований нами турнір, участь у якому взяло 28 дітей 1-4 класів зі шкіл Тарасівки та Боярки. Незважаючи на погану погоду, маленькі футболісти із задоволенням взяли участь у різноманітних конкурсах та безпосередньо у футбольних матчах, а підтримували гравців віддані вболівальники – їхні батьки. Юні спортсмени отримали не лише справжнє задоволення від ігор, але й пам’ятні медалі та солодкі подарунки.
По-друге, на вихідних наші вихованці проводили чергові матчі зі своїми суперниками по Чемпіонату Київської області з футболу. Зокрема в суботу нашим гравцям протистояли футболісти з ДЮСШ м. Буча. Безкомпромісні за своїм наповненням ігри завершилися відповідно – бойовими нічиїми. Старші вихованці зіграли з рахунком 3:3, а молодші – 2:2.
А в неділю відбулися ігри перенесеного туру з одним із фаворитів змагання – броварською командою ДЮСШ «Tigers». Хоча наші футболісти програли (молодші – 3:0, старші – 3:2), проте вони все одно продовжують змагатися за високі місця в підсумковій турнірній таблиці. Додамо також, що наші старші вихованці грали з суперниками, старими від них на рік, що трохи нівелює гіркоту від поразки та змушує з оптимізмом дивитися вперед.
Що нового й цікавого відбудеться в академії UCSA на цьому тижні? Читайте вже за сім днів у нашому черговому випуску дайджесту.
Made on
Tilda