Новини

Літні табори від УКСА для юних футболістів: тренування, розваги, нові знайомства

Улітку поточного року в академії УКСА було проведено 4-денні табори, які пройшли в умовах карантину з дотриманням необхідних норм. Загалом участь у заходах узяли близько 80 учасників.
Збори були розраховані на дітей різного віку. Відповідно до цього спеціалісти нашої академії підібрали комплекс заходів, які були б максимально цікавими для майбутніх зірочок футболу та сприяли би їхньому розвиткові. Зокрема діти мали можливість не тільки зростати фізично, але й розвиватись морально через історії наших гостей.
Перший табір «Pro» був винятково футбольним з повноцінними тренуваннями та веселими іграми. А наприкінці кожного дня відбувався міні-турнір із нагородженням найсильніших. У цьому таборі взяли участь дві вікові групи – Pro U–10-11 та U–12-13. Другий табір було присвячено хлопчикам і дівчаткам віком від 7 років. Протягом тижня діти мали змогли спробувати себе у футболі та надбати нових друзів. Третій табір «Fun» було наповнено розвиваючими іграми, естафетами й завданнями. Головна мета цього табору полягала в можливості познайомитися поближче з тренерами академії УКСА, дізнатися історії про їхні футбольні кар’єри. Також учасники кампусу познайомилися з американським другом Академії Томасом Томпсоном. Останній (одноденний) табір був для найменших футболістів віком від 3 до 6 років. Діти змогли потренуватися, позмагатися з іншими в міні-турнірі, знайти нових друзів і поласувати солодощами наприкінці програми.
Організовуючи такі заходи, ми хочемо досягнути одразу кількох результатів. По-перше, звісно, напрацювати ігрові навички наших вихованців, як індивідуальні, так і загальнокомандні. По-друге, зробити максимально комфортним знайомство з Академією майбутніх її найменших учасників. По-третє, допомогти дітям знайти нових друзів на основі спільних інтересів і вподобань. По-четверте, прищепити майбутнім футболістам психологію переможців через зустрічі з цікавими людьми, які діляться своїми особистими історіями про досягнення успіху. По-п’яте, просто допомогти дітям провести весело час.
Усі учасники літніх таборів, організованих УКСА, отримали пам’ятні сувеніри, залишилися надзвичайно задоволеними й уже з нетерпінням чекають на поновлення повноцінного футбольного сезону восени.
Made on
Tilda