Новини

В Україні з’явився українсько-бразильський футбольний клуб на базі UCSA

29 квітня 2021 року відбулася унікальна подія для українського футболу. Було проведено презентацію, у рамках якої підписано меморандум про появу спільного українсько-бразильського футбольного проєкту, що має з’явитися на базі Української Християнської Спортивної Академії (UCSA). Кінцева мета підписаного меморандуму – створити професійний футбольний клуб, що не лише боротиметься за найвищі місця, а й сприятиме вихованню талановитих футболістів.

Реалізаторами проєкту стали Сергій Володимирович Леснік – засновник і директор UCSA, а також Пабло Буено – футбольний функціонер, засновник футбольної агенції «MDEZ 360», агент зірки донецького «Шахтаря» й Олімпійської збірної Бразилії Тете.

Саме декларування проєкту як українсько-бразильського робить його унікальним для нашої країни. За словами ідейних натхненників клубу, вони мають амбіційну мету – створити український професійний футбольний колектив із бразильським футбольним менталітетом. Також вони впевнені, що новостворений колектив стане не тільки серйозною бойовою одиницею на футбольній карті України, а й головним носієм і ретранслятором християнських та загальнолюдських цінностей. Не лише фізичний і технічний, але й духовний розвиток гравців стане невід’ємною частиною політики новоствореного клубу.

Презентацію відвідали гравці, футбольні функціонери, представники ЗМІ, зокрема і сам Тете, а також глава Києво-Святошинської районної федерації футболу Валерій Чалий, провідний фахівець Асоціації аматорського футболу України Олександр Солов’ян, тренер молодіжної команди донецького «Олімпіка» Ігор Єрмаков, відома телеведуча Олександра Лобода, ведучий, блогер, засновник ютюб-каналу «Бомбардир» Роман Бебех, шеф-редактор «FootballHub» Олександр Звєров, експерт телеканалів «Футбол 1, 2, 3», аналітик і скаут Євген Кузьменко та інші.

Нагадаємо, що Українська Християнська Спортивна Академія – це сучасний мультиспортивний хаб, на території якої розміщено відкрите футбольне поле, критий манеж і вся необхідна інфраструктура. До складу UCSA входять 9 дитячих і юнацьких команд, підготовкою яких займаються професійні спеціалісти, що самі мають досвід гри на найвищому рівні, а також навчалися тренерській справі зокрема в західноєвропейських академіях і клубах.
Made on
Tilda