Новини

В здоровому тілі – здоровий дух!

Футбол широко використовується в різних ланках системи фізичного виховання.
Колективний характер футбольної діяльності виховує почуття дружби та взаємодопомоги; розвиває такі цінні моральні якості, як почуття відповідальності, поваги до партнерів і суперників, дисциплінованість, активність. Кожен футболіст може проявити свої особисті якості: самостійність, ініціативу, творчість. Разом з тим, гра вимагає підпорядкування особистих прагнень інтересам колективу.
Систематичні заняття футболом в різних кліматичних і метеорологічних умовах сприяють фізичному загартуванню, підвищують супротив захворюванням і підсилюють адаптаційні можливості організму. При цьому виховуються важливі звички до постійного дотримання побутового, трудового, навчального та спортивного режимів.
Великою популярністю футбол користується й серед юних вихованців ФК «ЮКСА» та їх батьків.
Під час чергового спільного тренування у юних магів шкіряного м’яча було виявлено рівень розвитку координаційних здібностей, швидкості, техніки веденні м’яча та обманних рухів, влучності при ударах по воротах та влучності при ударах по воротах після передачі. І головне - визначено велике бажання вдосконалювати задатки і здібності у подальшому.
Родзинкою тренування став футбольний матч між юними спортсменами та їх батьками, який став справжнім святом для усіх учасників заходу.
Від щирого серця ДЯКУЄМО Вам, Шановні батьки, за дисципліну в підготовці юних футболістів, за Вашу безпосередню участь в організації свята футболу для наших юних талантів! Всі ми отримали новий досвід, з яким будемо рухатися тільки вперед!
Made on
Tilda