Новини

Академія UCSA відкрила новий філіал у ліцеї «Софія»

Наша академія поступово розширює свої межі, щоб залучити ще більше дітей до занять футболом. Тож маємо для вас чудову новину! Відтепер наш філіал відкрито в ліцеї «Софія», розташованому на території однойменного житлового комплексу.
Щоб відсвяткувати цю подію, UCSA організувала масштабний футбольний турнір у нашому новому філіалі. Змагання, яке розпочалося 12 жовтня й триватиме протягом усього тижня, стало результатом спільних зусиль UCSA й керівництва ліцею.
Турнір пройде в трьох вікових категоріях: 1-2 класи, 3-4 класи, 5-6 класи. Усього участь візьме більше 150 школярів. І саме учні 1-6 класів увійдуть до першого набору вихованців філіалу нашої академії в ліцеї «Софія». UCSA, окрім організації матчів, забезпечує суддівство ігор і подарунки для переможців та учасників.
Навчати майбутніх футболістів будуть досвідчені та ліцензовані тренери, які проводять заняття за ліцензованими методиками. Тренування відбуватимуться як на відкритому полі розміром 17*35 м, так і у великому спортзалі ліцею. А на юних спортсменів очікує регулярна участь у турнірах – місцевих, виїзних і закордонних.
Також нагадуємо, що футболісти нашої академії продовжують участь у чемпіонатах міста Києва та Київської області. Слідкуйте за нашими новинами, адже скоро ми опублікуємо інформацію про ці змагання та про результати, яких досягли наші вихованці.
Щоб дізнатися деталі про наш новий філіал у ліцеї «Софія», телефонуйте: 067 759 32 92.
Адреса ліцею: с. Софіївська Борщагівка, вул. Сонячна, 10.
Made on
Tilda